English

کیمیاران: تولید کننده افزودنی های پلیمری (استابیلایزرهای پی وی سی و روان کننده ها)

محصولات با برچسب پروفیل در و پنجره

GH724CZP

GH724CZP

پایدارکننده حرارتی کاملاً بهداشتی بر پایه کلسیم/روي که علاوه بر رنگ پایه خواص مكانیكی بسیار خوب در محصول نهایی ایجاد می‌کند.
اطلاعات بیشتر
GH109PFW

GH109PFW

پایدار کننده مرکب که در فرایند تولید پی وی سی سخت، پایداری حرارتی ایجاد کرده و توازن خوبی از لحاظ روان کنندگی به وجود می آورد. در نتیجه محصولی با خواص مکانیکی خوب، سطح براق ایجاد می کند.
اطلاعات بیشتر
GH162PFB

GH162PFB

پایدارکننده حرارتی و نوری است که علاوه بر مقاومت بالا، توازن خوبی از لحاظ روان‌کنندگی به وجود می‌آورد. در نتیجه پروفیل های در و پنجره تولیدی از منظر خواص مکانیکی و سطح براق متمایز هستند.
اطلاعات بیشتر
GH163PFB

GH163PFB

ترکیب استابیلایزر/ روان کننده شامل نمک‌های فسفیت سرب می‌باشد. این ماده مقاومت عالی در برابر شرایط آب و هوایی به محصول می دهد و خواص مکانیکی خوب و سطح براق در محصول نهایی ایجاد می نماید. ویژگی این محصول ایجاد میکسی یکنواخت و بهبود فرایند پخت می باشد، هم چنین این استابیلایزر برای تولید محصول با رنگ سفید یخچالی طراحی گردیده است.
اطلاعات بیشتر
GH161PFB

GH161PFB

ترکیب استابیلایزر/ روان کننده شامل نمک های فسفیت سرب می باشد. این ماده مقاومت عالی در برابر نور و شرایط آب و هوایی به محصول مي دهد و خواص مكانیكي خوب و سطح براق در محصول نهایي ایجاد مي نماید. ویژگی این محصول ایجاد میكسی یكنواخت است به نحوی که موجب افزایش مقاومت در برابر ضربه مي گردد، هم چنین این استابیلایزر براي تولید محصول با رنگ سفید یخچالی طراحي گردیده است.
اطلاعات بیشتر