English

کیمیاران: تولید کننده افزودنی های پلیمری (استابیلایزرهای پی وی سی و روان کننده ها)

عضویت ورود به سایت

ورود به سایت

  • پست الکترونیک
  • رمزعبور
در کیمیاران ثبت نام نکرده اید؟ عضویت در سایت

محصولات با برچسب استابیلایزر

GH108ZAP

GH108ZAP

استابیلایزری بر پایه سرب براي تولید اتصالات تزریقی، كه داراي ميزان متناسبي از روان كننده‌هاي داخلی و خارجی می‌باشد. در نتیجه از لحاظ تنظیم دما، زمان، فشار و سرعت تولید، بازه وسیعی را خواهیم داشت. با توجه به این خواص می‌توان در هنگام تولید، پخت عالی، محصولی با سطح صاف و ابعاد ثابت به دست آورد.
اطلاعات بیشتر
GH145ZAP

GH145ZAP

استابیلایزری بر پایه سرب براي تولید اتصالات تزریقی، که علاوه بر روان کننده دارای افزودنی های مناسب برای تولید بهتر و آسان تر است. این افزودنی ها موجب کاهش وابستگی تولید به شرایط فرایندی است. ویژگی مهم این محصول بهـبود پخت و هم چنین کاهش میزان مصرف استابیلایزر است.
اطلاعات بیشتر
GH148ZAP

GH148ZAP

استابیلایزری بر پایه سرب براي تولید اتصالات تزریقی، كه داراي ميزان متناسبي از روان كننده‌هاي داخلی و خارجی می‌باشد. در نتیجه از لحاظ تنظیم دما، زمان، فشار و سرعت تولید، بازه وسیعی را خواهیم داشت. با توجه به این خواص می‌توان در هنگام تولید، پخت عالی، محصولی با سطح صاف و ابعاد ثابت به دست آورد. ویژگی مهم این محصول بهـبود پخت و درنتیجه بهتر شدن نتیجه آزمـون حرارت دهی است.
اطلاعات بیشتر
GH220CBL

GH220CBL

استابیلایزری شامل پایدارکننده های موثر حرارتی بر پایه سرب می باشد. این ترکیب به دلیل دارا بودن درصد بالای صابون های سربی، علاوه بر پایداری حرارتی در هنگام فرآیند، باعث حفظ خواص مکانیکی طولانی مدت در محصول می شود. خواص الکتریکی مطلوب، این استابیلایزر را مناسب مصرف در صنایع کابل می نماید. میزان روان کنندگی این محصول در مقایسه با GH221CBL بیشتر است.
اطلاعات بیشتر
GH221CBL

GH221CBL

استابیلایزری شامل پایدار کننده های موثر حرارتي بر پایه سرب مي باشد. استفاده از درصد بالایي از پایدارکنندهای سربي، این استابیلایزر را برای تولید انواع عایق و روکش کابل مناسب ساخته است. علاوه بر این، بالا بودن میزان صابون های سربي تضمیني بر بهبود خواص الكتریكي کابل نیز مي باشند. میزان روان کنندگی این محصول کمتر از GH220CBL است.
اطلاعات بیشتر
GH731CZP

GH731CZP

استابیلایزر حــرارتی کاملاً بهـــداشتي بر پایه كلسيم/روي برای تولــید لوله های PVC سخت، که دارای مــیزان متناسبی از روان کــننده های مفید می باشد و این امر سبب گردیده تا نیاز به روان کننده مکمل نداشته باشد. این استابیلایزر برای استفاده در اکسترودرهای دو مارپیچ و تولید لوله های فشار قوی و ضعیف طراحی گردیده است.
اطلاعات بیشتر
GH724CZP

GH724CZP

پایدارکننده حرارتی کاملاً بهداشتی بر پایه کلسیم/روي که علاوه بر رنگ پایه خواص مكانیكی بسیار خوب در محصول نهایی ایجاد می‌کند.
اطلاعات بیشتر
GH206BCP

GH206BCP

پايدار كننده حرارتي بر پايه باريم/كادميم است. اين استابيلايزر پایداری کوتاه مدت خوبی دارد و برای فرایند‌هاي PVCسخت و نرم کدر و رنگی با زمان فرایند کوتاه یا دمای پایین مناسب می‌باشد. این محصول روان کنندگی زیادی نداشته و مناسب ترین گزینه برای سیستم هایی است که فشار زیاد مورد نیاز است. در برخی موارد استفاده از GH363WAX به میزان Phr 0/3 توصیه می شود.
اطلاعات بیشتر
GH209BLP

GH209BLP

پايدار كننده حرارتي بر پايه باريم/سرب است. اين ترکیب پایداری کوتاه و بلند مدت بسیار خوبی دارد. ویژگی مهم این محصول، کارایی آن در هر دو فرآیند پی وی سی سخت و نرم است.
اطلاعات بیشتر
GH205BLP

GH205BLP

پايدار كننده حرارتي کاملاً اقتصادی بر پايه باريم/سرب است. اين ترکیب با پایداری کـوتاه مدت بالا برای تمامی محصولات پی وی سی کاربرد دارد. این ترکیب به دلیل شفافیت بسیار خوبی که ایجاد می‌کند جایگزین بسیار مناسبی برای استابیلایزر باریم/کادمیم/روی می‌باشد.
اطلاعات بیشتر
GH201BCP

GH201BCP

پايدار كننده حرارتي کاملاً اقتصادی بر پايه باريم/كادميم است. اين ترکیب استابيلايزر با پایداری کوتاه مدت بالا برای تمامي فرایند‌هاي PVCسخت و نرم مناسب می‌باشد و بیشتر برای محصولات کدر و نیمه شفاف رنگی پیشنهاد می شود. اگرچه این ترکیب از خواص روان کنندگی خوبی بر خوردار است اما در برخی موارد استفاده از GH363WAX به مقدار حدوداً Phr0/2 پیشنهاد می‌شود.
اطلاعات بیشتر
GH128PFW

GH128PFW

استابیلایزر شامل پایدارکننده های موثر حرارتی بر پایه سرب برای تولید انواع پروفیل PVC ساده و فنی، که دارای میزان متناسبی از روان کننده های مفید می‌باشد و این امر سبب گردیده تا نیاز به روان کننده مکمل نداشته باشد. این استابیلایزر برای تولید محصولاتی با رنگ سفید پیشنهاد می‌شود. این گرید برای کاهش نوسانات فرایند پیشنهاد می‌گردد.
اطلاعات بیشتر
GH109PFW

GH109PFW

پایدار کننده مرکب که در فرایند تولید پی وی سی سخت، پایداری حرارتی ایجاد کرده و توازن خوبی از لحاظ روان کنندگی به وجود می آورد. در نتیجه محصولی با خواص مکانیکی خوب، سطح براق ایجاد می کند.
اطلاعات بیشتر
GH162PFW

GH162PFW

پایدارکننده حرارتی و نوری است که علاوه بر مقاومت بالا، توازن خوبی از لحاظ روان‌کنندگی به وجود می‌آورد. در نتیجه پروفیل های در و پنجره تولیدی از منظر خواص مکانیکی و سطح براق متمایز هستند.
اطلاعات بیشتر
GH163PFB

GH163PFB

ترکیب استابیلایزر/ روان کننده شامل نمک‌های فسفیت سرب می‌باشد. این ماده مقاومت عالی در برابر شرایط آب و هوایی به محصول می دهد و خواص مکانیکی خوب و سطح براق در محصول نهایی ایجاد می نماید. ویژگی این محصول ایجاد میکسی یکنواخت و بهبود فرایند پخت می باشد، هم چنین این استابیلایزر برای تولید محصول با رنگ سفید یخچالی طراحی گردیده است.
اطلاعات بیشتر
GH203BLP

GH203BLP

پايدار كننده حرارتي کاملاً اقتصادی بر پايه باريم/سرب است. اين ترکیب با پایداری کـوتاه مدت و بلند مدت بالا برای تمامی محصولات پی وی سی کاربرد دارد. این ترکیب به دلیل شفافیت بسیار خوبی که ایجاد می‌کند جایگزین بسیار مناسبی برای استابیلایزر باریم/کادمیم/روی می‌باشد.
اطلاعات بیشتر
GH124PFW

GH124PFW

استابیلایزری اقتصادی شامل پایدارکننده های موثر حرارتی بر پایه سرب برای تولید انواع پروفیل PVC سخت، که دارای میزان متناسبی از روان کننده های مفید می باشد و این امر سبب گردیده تا نیاز به روان کننده مکمل نداشته باشد. ویژگی مهم این استابیلایزر قیمت، ایجاد پخت خوب و بهبود ریزش مواد در اکسترودر است.
اطلاعات بیشتر
GH803CZP

GH803CZP

يك پايدار كننده مؤثر حرارتي همراه با خواص روان كنندگي مطلوب بر پايه كلسيم/ روي مي باشد و مناسب تمامي فرايندهاي پي وي سي نرم است. اين پايدار كننده حرارتي کاملاً اقتصادی است، در مصارف بهداشتي و غذايي كاربرد دارد و هیچ گونه آلودگی زیست محیطی ایجاد نمی کند.
اطلاعات بیشتر
GH820CZP

GH820CZP

استابیلایزري شامل پایدار کننده هاي موثر حرارتی بر پایه کلسیم/رو که دارای میزان متناسبی از روان کننده هاي مفید مي باشد. این ترکیب بهداشتی با پایداری حرارتي بالا، براي تولید روکش و عایق کابل در دمای فرایند 70 درجه سانتیگراد توصیه مي شود و خواص مكانیكی و الكتریكیی مطلیوبی در محصول نهایی ایجاد مي کند. میزان روان کنندگی این محصول بیشتر از GH821CZP می باشد.
اطلاعات بیشتر
GH204BLP

GH204BLP

پایدار كننده حرارتي بر پایه باریم/سرب است. این تركيب با پایداري كوتاه مدت و بلند مدت بالا براي تمامي محصولات پي وي سي كاربرد دارد. این تركيب به دليل شفافيت خوبي كه ایجاد مي كند مي تواند تا حدي جایگزین استابيلایزر باریم/كادميم/روي مایع شود. ویژگي مهم این محصول عملكرد فاقد بوي آن در فرایند توليد مي باشد.
اطلاعات بیشتر
GH161PFB

GH161PFB

ترکیب استابیلایزر/ روان کننده شامل نمک های فسفیت سرب می باشد. این ماده مقاومت عالی در برابر نور و شرایط آب و هوایی به محصول مي دهد و خواص مكانیكي خوب و سطح براق در محصول نهایي ایجاد مي نماید. ویژگی این محصول ایجاد میكسی یكنواخت است به نحوی که موجب افزایش مقاومت در برابر ضربه مي گردد، هم چنین این استابیلایزر براي تولید محصول با رنگ سفید یخچالی طراحي گردیده است.
اطلاعات بیشتر
GH127PFW

GH127PFW

ترکيب استابيلایزر/ روان کننده بر پایه سرب که پایداری طولانی مدت و کوتاه مدت بالایی دارد، خواص ظاهری را بهبود بخشيده و از لحاظ تنظيم دما، زمان، فشار و سرعت توليد، بازه وسيعی را خواهيم داشت. این گرید باعث بهبود ریزش کامپاند شده، از روان کنندگی بالایی برخوردار است و هنگام قطعی برق یا ایست ناگهانی دستگاه پایداری حرارتی بالایی ایجاد می کند. علاوه بر موارد فوق کاهش Plate out از ویژگی های این گرید می باشد.
اطلاعات بیشتر
GH142ZAP

GH142ZAP

استابیلایزری بر پایه سرب براي تولید اتصالات تزریقی، كه داراي ميزان متناسبي از روان‌كننده‌هاي داخلی و خارجی است. در نتیجه از لحاظ تنظیم دما، زمان، فشار و سرعت تولید، بازه وسیعی را خواهیم داشت. با توجه به این خواص می‌توان در هنگام تولید، پخت عالی، محصولی با سطح صاف و ابعاد ثابت به دست آورد. از ویژگی های مهم این محصول، می توان به قیمت اقتصادی و فرایندپذیری خوب و درنتیجه بهتر شدن نتیجه آزمـون حرارت‌دهی محصول نهایی، اشاره کرد.
اطلاعات بیشتر
GH137PPW

GH137PPW

استابيلايزری اقتصادی شامل پايداركننده‌هاي موثر حرارتي بر پایه سرب براي تولید لوله‌هاي PVC سخت، که داراي ميزان متناسبي از روان‌كننده‌هاي مفيد مي‌باشد و اين امر سبب گرديده تا نياز به روان‌كننده مكمل نداشته باشد و همین موضوع آن را به محصولی منحصر بفرد تبدیل کرده است.
اطلاعات بیشتر
GH732CZP

GH732CZP

استابیلایزر حرارتی ارگانیک برپایه کلسیم/روی مناسب برای لوله های آب رسانی پی وی سی
اطلاعات بیشتر
GH156PPW

GH156PPW

استابیلایزری شامل پایدارکننده‌های موثر حرارتی بر پایه سرب برای تولید لوله‌هایPVC سخت، که دارای میزان متناسبی از روان‌کننده‌های مفید می‌باشد و این امر سبب گردیده تا نیاز به روان‌کننده مکمل نداشته باشد. این استابیلایزر برای استفاده در اکسترودرهای دوپیچه و تولید لوله‌های فشار قوی طراحی گردیده است. این استابیلایزر در هنگام قطعی برق و یا ایست ناگهانی دستگاه پایداری حرارتی بسیار بالایی ایجاد می‌کند.
اطلاعات بیشتر