English

کیمیاران تولید کننده افزودنی های پلیمری و پایدارکننده های پی وی سی

دوره تزریق در اصفهان برگزار گردید

چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴

انستیتو پلیمرکیمیاران دوره فرایند تزریق پی وی سی را با حضور جمع بزرگی از فعالان صنعت پلاستیک 23 اردیبهشت ماه 94 در شهراصفهان برگزارنمود.

دوره تزریق در اصفهان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومي شركت كيمياران، دوره مذکور با  شرح مراحل کاری ماشین تزریق شروع شد و به تشریح قسمتهای مهم و اصلی ماشین تزریق پرداخته شد و توضیحات تخصصی در باره اجزا مهم و کلیدی ماشین از جمله سیلندر و مارپیچ برای تولید اتصالات پی وی سی ارائه گردید . پس از ماشین ، قالب های پلاستیک بخصوص قالب اتصالات بررسی و شرایط و نکاتی که در ارتباط با تولید اتصالات اهمیت زیادی دارند از لحاظ عملی و تئوری آنالیز و تشریح شد.

سپس مشکلات و معایب تولید مطرح و بررسی گردید و  راهکارهایی برای رفع آنها در اختیار شرکت کنندگان گذاشته شد . در این بخش با برگزاری پنل پرسش و پاسخ محتوای کلاس پربارتر شد و تلفیق راهکارهای مواد و فرمولاسیون در کنار تنظیمات ماشین و مواد تخصصی و تجربی قالب بسیار مفید بود. درضمن در مورد فرایند میکس هم از نظرماشین و شریط آن و مواد و فرمول توضیحاتی ارائه گردید.

گفتني است هدف از برگزاري اين دوره هاي آموزشي توسط انستيتو پلیمر كيمياران،‌ ارتقاي دانش و مهارت كارشناسان و مديران وبهبود سطح کیفی تولیدات ساخت ایران می باشد.