English

کیمیاران: تولید کننده افزودنی های پلیمری (استابیلایزرهای پی وی سی و روان کننده ها)

عضویت ورود به سایت

ورود به سایت

  • پست الکترونیک
  • رمزعبور
در کیمیاران ثبت نام نکرده اید؟ عضویت در سایت

پی وی سی و رشد پایدار

پیویسی و رشد پایدار

       رشد پایدار یعنی رشدی که نیازهای کنونی را برآورده کرده و در عین حال توانایی نسل آینده را در برآورده سازی نیازهایشان محدود نکند. پی‌وی‌سی یکی از پلیمرهایی است  که در مقیاس وسیع در این زمینه روی آن کار شده است. این پلیمر در تمامی جنبه های محیطی رشد پایدار متعادل شده ای ارائه می دهد: 

  1. اقتصاد پایدار

این پلیمر در مقیاس وسیعی در جهان تولید و مصرف می‌شود. در نتیجه فرصت‌های شغلی زیادی را برای افراد فراهم می‌کند و از این طریق به اقتصاد پایدار کمک می‌کند.

  1. جامعه پایدار

شرکت‌های تولید‌کننده از طریق ایجاد محیط کاری امن، خانه‌هایی با کیفیت بالا، پنجره‌های مقاوم در برابر اتلاف انرژی و لوله‌های آب آشامیدنی پاک، مسئولیت اجتماعی خود را در قبال انسان‌ها ایفا می‌کنند.

  1. محیط زیست پایدار

تمرکز تولیدکنندگان این صنعت از طریق کاهش فشار روی منابع کمیاب مثل نفت و گاز است. آنها در تلاش هستند تا به بیشترین مقدار ممکن محصولات پی‌وی‌سی را بازیافت کرده و از این طریق به حفظ تعادل در محیط زیست کمک کنند؛ بازیافت این مواد همچنین میزان زبالهها را کاهش داده و از ورود گازهای گلخانه‌ای خطرناک به محیط زیست جلوگیری می‌کند.

توسعه صنعت پی‌وی‌سی نمی‌تواند از به روزرسانی و پیشرفت استابیلایزرهای پی‌وی‌سی به دور باشد. از آنجا که توجه جهانی به سمت مسائل محیط زیستی حرکت کرده، حرکت واحدهای تحقیق و توسعه به سمت استابیلایزرهای غیرسمی امری ضروری است. شرکت کیمیاران نیز از این قضیه مستثنی نبوده و از اواخر دهه 80 شمسی شروع به تولید استابیلایزرهای ارگانو کلسیم روی بهداشتی کرده است. استقبال مصرف کنندگان از این محصولات غیر سمی با کیفیت سبب شده در چند سال اخیر میزان فروش این محصولات سالانه 50 درصد افزایش یابد. کیمیاران بدین ترتیب مسئولیت خود را در قبال نسل‌های آینده ایفا می‌کند. امید است شرکت‌های دیگر فعال در صنعت پی‌وی‌سی با پیوستن به کمپین پی‌وی‌سی سبزتر گامی موثر در زمینه توسعه پایدار این صنعت در کشور بردارند.

#پی‌وی‌سی_سبزتر

#استابیلایزرهای_کلسیم_روی_ارگانیک


کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است.

 

 

 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ بلی خیر